PHU PROKO przedstawiciel na Polskę produktów KEMPER SYSTEM
KEMPER SYSTEM PŁYNNE HYDROIZOLACJE I POKRYCIA DACHOWE

Produkty

KEMPEROL 1K-PUR

Nieskomplikowana izolacja – rozprowadzana bezpośrednio z pojemnika

Duża zaleta środka KEMPEROL 1K-PUR jest jego ekonomiczność, polegająca na prostym i szybkim rozprowadzaniu. Ten jednoskładnikowy środek izolacyjny rozprowadza się bezpośrednio z pojemnika na podłoże. To płynne tworzywo sztuczne na bazie poliuretanu (PUR) wiąże dzięki wilgotności powietrza. Tworzywo to zbrojone jest specjalna włóknina i nadaje się szczególnie do izolacji na małych i ciasnych powierzchniach jak: balkony, tarasy czy różne elementy na dachach. Do szybkiego, prostego i pewnego zaizolowania świetlików, odpływów i wywinięć na powierzchnie pionowe jest płynne tworzywo sztuczne pod hasłem "izolacja jednolita" idealnym rozwiązaniem. KEMPEROL 1K-PUR został sprawdzony wg wytycznych ETAG 005 i zakwalifikowany do klasy W3.
 

broszura do pobraniaKEMPEROL 1K-PUR

KEMPEROL 2K-PUR

Izolacja wolna od rozpuszczalników
 

Specjalnie do stosowania w obiektach gdzie niepożądane są rozpuszczalniki,  wynaleziono dwuskładnikowa i zbrojona włóknina izolacje KEMPEROL 2K-PUR. Ten wolny od rozpuszczalników system na bazie poliuretanu (PUR) może być stosowany  zarówno na  zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. KEMPEROL 2K-PUR jest idealnym materiałem izolującym na dachy, balkony etc. w szkołach, przedszkolach, szpitalach i innych pomieszczeniach. Nawet podczas wylewania tego tworzywa nie trzeba wyłączać wentylacji czy klimatyzacji. Dalszym typowym miejscem zastosowania są stropy otwartych parkingów piętrowych. Ponieważ KEMPEROL 2K-PUR przez krótki czas znosi temp. do 250°C  może być zastosowany pod rozlewany asfalt. KEMPEROL 2K-PUR został zakwalifikowany do klasy W3, wg ETAG 005.

broszura do pobraniaKemperol 2K-PUR

KEMPEROL AC

Szybko wiążąca izolacja i nawierzchnia do wewnątrz i na zewnątrz obiektu

Ten dwuskładnikowy SYSTEM KEMPEROL AC można stosować wg wyboru, jako izolacje (z włókniną), albo jako nawierzchnie (grubowarstwowa z domieszką kwarcu). Jest to środek bazujący na szybko wiążącej polimeryzowanej żywicy metakrylanu metylu (PMMA). Dzięki KEMPEROLOWI AC możliwa jest renowacja balkonu w ciągu jednego dnia. Począwszy od zagruntowania, poprzez izolowanie aż do wyłożenia nawierzchni. Ten włóknina zbrojony KEMPEROL AC stosuje się na izolowanie wywinięć na pow. pionowe etc. Jako nawierzchnie daje się KEMPEROL AC tam, gdzie podłoże niekoniecznie musi być izolowane ale chronione przed ścieraniem. Do takich zalicza się np. parkingi piętrowe czy zadaszone przejścia.
 
 

broszura do pobraniaKEMPEROL AC